Par mums

Adnet Media ir lielākais reklāmas tīkls Baltijas valstīs ar 11 gadu lielu pieredzi, interneta reklāmu “know-how” reklāmas veidos un cenās, kā arī uzskaites standartos…

Mēs apvienojam vairāk nekā 700 tīmekļa vietnes Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, esam realizējuši vairāk nekā 6000 reklāmas kampaņas. Mēs nodrošinām visaugstāko pieejamību tirgū, tikai Latvijā vien, sasniedzot 70% interneta lietotāju. Izmantojam šādus izcenojuma modeļus: fiksētu maksu par CPC un CPM.

Palieliniet zīmola atpazīstamību ar Adnet Media reklāmas risinājumiem: Zīmola kampaņas, Līdzdalības kampaņas un Video kampaņas. Paaugstiniet pārdošanas efektivitāti izmantojot vizuālo banneru un teksta reklāmas tīklu AdClick.

Sadarbojamies ar lielākajām aģentūrām un TOP zīmoliem. Mūsu lielā praktiskā pieredze noteikti var noderēt tavam biznesam, tāpēc nesāc reklamēties internetā pirms neesi runājis ar mums. Kopā mēs atradīsim optimālo risinājumu savstarpējam labumam.

 

 

Precīzs targetings un kampaņu pārvaldība

Izvietojiet reklāmas un mēs piedāvāsim papildus uzlabotus targetinga variantus, kā arī  kampaņu pārvaldīšanu (capping) pēc laika, reģiona, konteksta un lietotāju darbībām (Retargeting)

Ekskluzīvi reklāmas izvietojumi Baltijas valstīs

Ne tikai mēs esam lielākais reklāmas tīkls Baltijas valstīs, bet arī sadarbojamies ar izciliem līderiem savās kategorijās msn.com, Hotmail.com, Windows Live, Calis.lv, Blogas.lt, Manodrabuziai.lt, un Tax.lt un citiem saitiem un reklāmas tirdzniecības pārstāvjiem