Par reklāmas tīklu


Adnet Media tīkls sasniedz 878 tūkstošus cilvēku, jeb 70% no Latvijas interneta lietotājiem mēnesī. Mēs sasniegsim 70% sieviešu ,  70% vīriešu, 72% jauniešu vecumā no 15 līdz 25 un  68% senioru (50+). Mūsu tīklā ir vairāk nekā 250 kvalitatīvu saitu no kuriem 6 ir Latvijas TOP 20. Lietotāji mūsu tīklā vidēji pavada vairāk kā 4 stundas mēnesī.

Katrai kampaņai tiek precīzi atlasīta mērķa auditorija, skatoties pēc mājaslapas satura. Adnet Media reklāmas risinājumu priekšrocības :
lapas saturs – Jūs varat atlasīt interneta lietotājus pēc mājas lapu satura vai sadaļām, kā arī varat noteikt mājaslapas, kurās vēlaties izvietot savu reklāmu.
lietotāju dati – Atsevišķi partneri piedāvā iespēju atlasīt auditoriju pēc lietotāju reģistrācijas datiem (vecums, dzimums, pilsēta u.c.).
pilsētas – Precīza reklāmas mērķauditorija, pēc pilsētām (Rīga, Liepāja, Ventspils, Daugavpils, Jūrmala u.c.)
laiks – Reklāmas ir iespējams rādīt noteiktos diennakts laikos un dažādos periodos, kas ļauj vēl efektīvāk nodot patērētājam reklāmas ziņojumu.

Šī ir tikai daļa no targetinga iespējām. Mēs piedāvājam plašu klāstu ar citu mērķauditorijas noteikšanas iespējām, piemēram, Saskaņā ar attiecīgajām mērķa grupām, patērētāju rīcību, utt.

 

 

 

Īpašas priekšrocības

Reklāmas tīkls

Reklāmas tīkls